• Греція вже у вересні !!!


 

 Австрія Незважаючи на видиму зарозумілість, австрійці - гостинний народ, вони легко йдуть на контакт і завжди готові допомогти в труднощах. Відмінні риси австрійців, які зближують їх з німцями, - бездоганна ввічливість і пунктуальність. У той же час, вони веселі, товариські, люблять добре поїсти, випити, поговорити.
 Болгарія Болгари - дуже гостинний народ. У всі часи в цій країні подорожній міг розраховувати на дах над головою і частування. До того ж близькість мови і віросповідання болгар і українців допомагають краще розуміти один одного.
 Емірати Об'єднані Арабські Емірати - країна достатку і високого рівня життя. Чудовий клімат, чисте і тепле море, суперсучасні готелі з відмінним сервісом. Численні ресторани з достатком страв з морських продуктів, національною і європейською кухнею, екзотичні фрукти та овочі. Магазини з нескінченним асортиментом товарів зі всього світу. Все це давно приваблює туристів в Об'єднані Арабські Емірати.
 Єгипет Їдьте на відпочинок до Єгипту! Опис чудес і красот, як відомо, ніколи не зрівняється зі справжніми відчуттями! А загальна характеристика Єгипту не зможе передати всіх тонкощів цієї загадкової країни. Адже тут, як ні в жодній іншій державі, химерно переплелися екзотика і сучасність. І жодна країна світу не має такої довгої історії, як Єгипет. Сьогодні особливості Єгипту тільки доводять, наскільки незвичайна ця країна. Єгипет зараз дуже популярний серед туристів усього світу. Єгипет - це визнаний туристичний центр, відкритий кожному. 
 Італія Італійці гамірні, експресивні і запальні. Абсолютно незначні дрібниці можуть вивести італійця з себе, який стане кричати, розмахувати руками, загрожувати смертельною розправою, але ніколи не вдарить кривдника. Італійські емоції більшою мірою розраховані на зовнішню оцінку. Жестикуляція - це особлива мова. Кожне тілорух має не тільки власне значення, але і прихований сенс.
 Ізраїль Ізраїльтяни дуже релігійні люди, які дбайливо ставляться до своїх традицій. При відвідуванні святинь в Ізраїлі необхідно одягати головний убір, забороняється оголяти руки і ноги. У цій країні живуть за місячним календарем, і свята тут щороку змінюють свої число, зате по суботах в Ізраїлі "шабат" - неробочий день, коли всі відпочивають. Тиждень в державі починається не із звичного понеділка, а з неділі. Цікавим в Ізраїлі є режим роботи банків. Вони трудяться тільки до обіду в понеділок і в п'ятницю, і тільки після обіду - в неділю, вівторок і четвер. Тут щорічно проводиться маса фестивалів, найзнаменитіші серед яких: "Джаз на Червоному морі", Єрусалимський фестиваль камерної музики, а також щорічний кінофестиваль.
 Йорданія Мешканці Йорданії, як і всі арабські народи, дуже гостинні. Запросити подорожнього в свій будинок, нагодувати після виснажливої і виснажливої подорожі по пустелі - національна традиція. Тому не дивуйтеся, якщо місцеві жителі запросять вас у будинок на обід або на чай. Іслам визначає національні традиції. П'ятниця - вихідний день в країні, день відпочинку і молитов. 
 Кіпр Кіпр - острів краси і країна контрастів. Прохолодні кедрові ліси в гірських масивах є повною протилежністю золотим, залитим сонцем піщаним пляжам. Спокій і відокремленість сіл контрастують з сучасними космополітичними містами; розкішні готелі прибережної зони змінюються просторами незайманої сільській місцевості. Тим не менш, всі відстані на Кіпрі легко переборні завдяки сучасним автомагістралях, хоча залишилися дороги і для авантюрних натур.На Кіпрі панує атмосфера безтурботного відпочинку. Почуття повної безпеки оточує Вас. Рівень злочинності настільки незначний, що можна говорити про її фактичну відсутність.
 Польша Поляки пишаються своєю країною, плекають свою мову, культуру і традиції. Деякі все ще в стані натхненно станцювати мазурку або полонез, а знанням народних пісень блисне кожен третій. Найбільшою цінністю для поляків є сім'я. На другому місці - робота. Потім йдуть релігія, політика, відпочинок, друзі.
 Словаччина Словаччина - країна високої культури та дбайливого ставлення до традицій. Це проявляється в національному одязі, музиці, любові до ремесел, кухні, архітектурі. Найбільш типові для Словаччини зразки архітектури взяті під охорону держави і перевезені в музеї народної архітектури. Основні риси національного характеру словаків - добродушність і гостинність. Словаки дуже серйозно ставляться до релігії. Більшість населення - католики, також багато протестантів і євангелістів. Словаки дуже шанують свої звичаї.
 Туреччина Турки дуже люблять, коли, в спілкуванні з ними, турист іноді вживає в мові турецькі слова. Крім того, російський акцент вони вважають дуже красівим.Турція - країна з молодим населенням: понад 25% його складають люди молодше 20 років. Турки - відкритий, гостинний і гордий народ. Єдиної неприємності можуть іноді доставляти дуже наполегливі жебраки і деякі темпераментні турецькі чоловіки.
 Туніс Туніс - дуже спокійна країна. За рівнем злочинності Туніс знаходиться на одному з останніх місць в Африці і в світі. Величезну роль в цьому грає національний характер тунісців - доброзичливий і привітний. По нічному Тунісу можна гуляти без побоювання. Місцеві жителі не упустять моменту помахати вам з усмішкою рукою, а якщо ви з камерою, то можуть попросити їх зняти.
 Угорщина Жителі Угорщини природно й органічно поєднують у собі життєлюбство і практицизм з високою духовністю і загальнонаціональним романтизмом. Уважний спостерігач помітить це. Варто тільки походити по Будапешту - красивому з міст світу, зручно і затишно влаштованому.
 Україна Сьогодні ми будуємо свій дім, у якому, як писав геніальний Т.Шевченко, своя правда і воля. В домі цьому ми пізнаємо себе в собі і в світі, пізнаємо своє внутрішнє "Я", глибше розуміємо, чому ми такі, які є нині з нашими достойностями і вадами. Дане самопізнання нам потрібно, щоб позбутися невільничих комплексів – відчуття неповновартості й ущербності. Знання свого національного характеру – це пізнання світлого і темного у собі. Не можна творити добро, не пізнавши свого зла і не боровшись з ним.
 Франція Франція - одна з найдавніших країн на європейському континенті. Це нація з багатим культурним та історичною спадщиною. Ось чому у Франції склалися особливі національні переваги. І відправляється в цю фантастичну країну туристові слід бути обізнаним про національні особливості Франції. Основною відмінною національною особливістю французів є їх найсильніша переконаність у своїй перевазі над іншими націями. Це і стало основою їх знаменитого національного шарму. При цьому всім французам властивий аристократизм і прагнення слідувати самим останнім тенденціям моди. Це стосується абсолютно до всіх сфер життя: стиль одягу, вибір породи домашнього вихованця, переважні місця відпочинку та інше.
 Чехія Чехи - люди спокійні. Тут не прийнято бігти стрімголов і проштовхуватися вперед - в чергах або в дорожніх зіткненнях ніхто не виявляє надмірної агресивності. Чехи - дуже практичні і відхідливі. Зустрічаючись і прощаючись, знайомі чоловіки потискують один одному руки, а по відношенню до жінок краще зайняти вичікувальну позицію, почекати, поки жінка сама подасть руку для рукостискання. Чехи дуже гостинні. Чехи досить дружелюбні, гостинні і привітні. Дуже люблять розповідати стародавні легенди, пов'язані з історією Праги. І складається відчуття, що вони самі вірять цим переказам. Із серйозним виразом жителі Праги можуть поцікавитися, чи бачили Ви на Карловому мосту жінку-привид. І попередять Вас про те, що ні за яких обставин з нею не можна танцювати, інакше Ви не зможете зупинитися, і вона "затанцює Вас до смерті". Це лише одна з багатьох легенд, якими чехи люблять "веселити" гостей. Багато жителів, особливо старшого віку, добре знають російську мову. До туристів - хороше ставлення, так як багато хто розуміє, що туризм - це один з важливих засобів поповнення доходів. Хоча в Чехії в іноземців беруть офіційно більш високу плату за готель, неофіційно можуть завищити рахунок у ресторані, у таксі.
 Чорногорія Чорногорія - це одна з європейських країн, яка відрізняється своєю гостинністю по відношенню до всіх туристів. Місцеве населення має свої національні особливості, які гідні особливої уваги. Для туристів буде важливо знати, що кожен місцевий житель буде намагатися отримати з них якомога більше. З цієї причини відпочинок в Чорногорії не можна назвати дешевим, але вартість поїздки виправдовують враження, які ви отримаєте. З російськими у чорногорців особливі відносини. Виною тому багатовікове співробітництво, близькість мов і національних традицій. Місцеві жителі часто кажуть, що разом з російськими їх 150 000, а без росіян - вагон і маленький візок. Цей вислів давно стало улюбленою приказкою чорногорців.
uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz