• Греція вже у вересні !!!


СТОЛИЦЯ - Каїр.
НАСЕЛЕННЯ
Населення країни близько 80500000 чоловік (оцінка на липень 2010, 16-е місце у світі): 98% єгиптяни (араби єгипетські), а також нубійці, бербери та ін Міське населення становить 44,6%
ГЕОГРАФІЯ
Арабська Республіка Єгипет (АРЄ) розташована на північному сході Африки, а частина її території - Синайський півострів - знаходиться в Азії. Кордон між двома континентами проходить по Суецькому каналу. 96% території Єгипту, перевищує мільйон квадратних кілометрів, - це пустеля з рідкими оазисами, причому значна частина пустелі - не піщана, а гориста. Решта - долина і дельта Нілу, де до цих пір живе 90 відсотків 65-мільйонного населення країни.
Ще давньогрецький історик Геродот говорив, що «Єгипет - дар Нілу». Долина великої ріки простягнулася на півтори тисячі кілометрів з півдня, від кордону з Суданом, на північ, до узбережжя Середземного моря, відокремлюючи східну Аравійську пустелю від західної, Лівійській. Ширина «смуги життя» уздовж Нілу коливається від одного кілометра на півдні до 20-25 кілометрів в районі Каїра. Сама пустеля залишає незабутнє враження: пісок, дюни, незліченні відтінки кольору - від жовтого, як охра, до пурпурного, назви яким є тільки в мові кочівників
КЛІМАТ
На півночі субтропічний, на решті території - тропічний пустельний. Середні температури січня від 11-120 С вище нуля на півночі до 15-160 С на півдні, липня відповідно 25-260 С і 30-340 С. Опади - на рік менше 100 мм на більшій частині території, 200-400 мм на півночі . Найбільш вдалий час для відпочинку в південній частині Єгипту - з жовтня до початку травня. Температура води в Червоному морі ніколи не опускається нижче 200С. Середня температура повітря 25-300С.
МОВА
Розмовною мовою в Єгипті є один з арабських діалектів, офіційним - так званий «високий» арабська. Також поширена англійська мова.
РЕЛІГІЯ
Державна релігія - іслам (сунітського толку), близько 10% населення - християни (копти).
ПОЛІТИЧНИЙ СТАН

Єгипет - презідентскаяреспубліка. Глава держави - президент - обирається загальним голосуванням громадян. Президент Єгипту має майже необмеженими повноваженнями, тому демократія тут цілком і повністю залежить від доброї волі глави держави.
ВАЛЮТА
Грошова одиниця Єгипту - єгипетський фунт або єгипетська ліра (LE). В одному фунті - 100 піастрів. 1 долар США = приблизно 5.6 фунтам. У магазинах приймають і долари, але тоді товар обійдеться вам дорожче. Міняти гроші можна в банку, аеропорту, а також в обмінних пунктах готелів. Працюють банки з 10.00 до 14.00 і з 18.00 до 21.00, вихідні - субота, неділя, деякі банки не працюють і в п'ятницю.
ЧАС
Однакових з Київський.

uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz