• Греція вже у вересні !!!


СТОЛИЦЯ - Париж.
НАСЕЛЕННЯ
Близько 60 млн. осіб, зокрема 93 % – французи, міське населення – 75 %.
ГЕОГРАФІЯ
Франція займає західну частину Європейського материка. Завдяки своєму географічному та геополітичному розташуванню Францію нерідко називають «центральною країною Західної Європи»[4]. Франція має одночасний вихід до Атлантичного океану, Середземного моря і через Ла–Манш у Північне море та контролює головні гірські системи Західної Європи[5], межує з Андоррою, Бельгією, Люксембургом, Німеччиною, Швейцарією, Італією та Іспанією. За формою її територія вписується в шестикутник (французи так і називають свою країну — l'Hexagone — шестикутник).
Територія — 551,6 тисяч км2.
КЛІМАТ
Морський помірний, на сході перехідний до континентального, на узобережжі Середземного моря – субтропічний, середземноморський. Середня температура січня 3 °С, липня 20 °С. Опадів – 600-1000 мм в рік, в горах місцями більше 2000 мм.
До Парижа можна їхати у будь-який час роки. Літо тут жарке, проте легкий західний вітер приносить свіжість. В період масових відпусток в липні-серпні парижани покидають місто. Зими досить сирі, але сніг йде рідко. Весна і вересень-жовтень з погляду кліматичних умов – ідеальний час для приїзду.
МОВА
Французька. У Бретані – бретонський, в Піренеях – бакский і каталанский, в Провансі – провансальський, у Фландрії – фламандський, в Ельзасі і Лотарінгії – німецькі діалекти.
РЕЛІГІЯ
Більшість віруючих – католики (76 %); мусульмани – 5 %.
ПОЛІТИЧНИЙ СТАН
Президентська республіка
Валюта
Євро
ЧАС
- 1 година

uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz