• Греція вже у вересні !!!

      Дякуємо Вам за проявлений інтерес до офіційного сайту "Кадуцей". Для компанії велика честь використовувати весь наш досвід і знання на благо Вашого відпочинку та оздоровлення. Наші співробітники постараються задовольнити всі Ваші вимоги щодо добору та планування програми туру.

      Даний розділ дуже важливий, так як правильно оформлені документи є запорукою Вашого хорошого і не затьмареного проблемами з консульством відпустки. Перелік документів і, як кому то може здатися, велика кількість довідок - це не примхи компанії, а вимоги, що пред'являються нам консульствами європейських країн. І вже якщо Ви вибрали тур в країну, що входить в Шенгенську зону, то зробіть ще один маленький шажочек - уважно ознайомтеся зі змістом даної рубрики і зберіть всі необхідні документи.

     Особливу увагу просимо звернути на стан вашого закордонного паспорта, на якість фотографій, на повноту і акуратність заповнення анкет, на правдивість довідок про доходи та банківських рахунках. Найменша помилка, допущена Вами при заповненні анкет, може призвести до відмови в отриманні візи. Поки, на превеликий жаль, ми не ставимося до категорії громадян, яких з розпростертими обіймами готова прийняти будь-яка країна світу, тому нам тільки й доводиться, що терпляче збирати потрібні документи і сподіватися на те, що дана ситуація не триватиме нескінченно довго.

     Дякуємо Вам за довіру, надану компанії «Кадуцей», і сподіваємося, що співпрацюючи з нами, Ви обов'язково оціните наш сервіс, великий вибір турів і приємні ціни! Краща подяка для нас - це Ваш гарний настрій після поїздки і бажання ще раз пов'язати свій відпочинок з «Кадуцеєм», для чого ми докладемо максимум зусиль. 

uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz