• Греція вже у вересні !!!
Екскурсійні тури
 Львів - Несебр - Стамбул –Афіни- Солоніки - Софія - Брашов – Львів
Львів - Несебр - Стамбул –Афіни- Солоніки - Софія - Брашов – Львів
20__р.

08.03:

Виїзд зі Львова. Нічний переїзд в Несебр.

09.03 :

Прибуття в Несебр. Оглядова екскурсія по Несебру. Поселення в готелі. Вечеря.Ночівля. Несебр - перлина Південного чорноморського узбережжя. У Несебрі розташовано понад 40 церков і монастирів V - VI століття, стародавня Митрополія. Так само збереглися міські ворота, руїни кріпосних стін, центральна міська площа і кілька житлових будівель - датуються XII-VI століттями до нашої ери, а недавно були проведені реставраційні та укріплювальні роботи. Візантійська кріпосна стіна з античними воротами III століття, розташована на сході Несебра - є межею між старим і новим містом.

10.03 :

Сніданок. Переїзд в Стамбул. Оглядова екскурсія по Стамбулу. Ночівля. Ні, напевно,не має такої людини в світі, яка б не знала про існування древнього і казкового міста на берегах знаменитого Босфорської протоки. Мова йде, природно, про Стамбул. Давньогрецька колонія Візантії, імперський Константинополь, османська столиця Стамбул і легендарний Царгород в літописах Київської Русі - все це те саме місто, яке сьогодні, зберігаючи свої колишні традиції, впевнено дивиться в майбутнє.

11.03 :

Сніданок. Переїзд в Афіни. Ночівля. Афіни - найбільше місто Греції і один з найбільших міст Європи. Акрополь і Парфенон. Акрополь - символ Афін. У центрі міста майже немає місць, звідки б не були видні колони його головного храму - Парфенона. Акрополь по-грецьки означає «верхнє місто», це вапнякове плато заввишки 156 м утворює Старе місто і являє собою головну афінську пам'ятка. Парфенон - вершина архітектурного мистецтва. Творці будівлі врахували особливості людського зору і зробили все площині будівлі трохи округлими, це навмисна кривизна, а також різні відстані між колонами, що здаються однаковими, створюють враження абсолютної гармонії: всі лінії будівлі здаються бездоганно горизонтальними і вертикальними. Театр Діоніса. Театр Діоніса, що розташувався біля підніжжя Акрополя, є найстарішим театром Європи і колискою грецької трагедії.

12.03 :

Сніданок. Оглядова екскурсія. Ночівля

13.03 :

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Салоніки. Поселення в готель. Ночівля. Місто заснував в 315 році до нашої ери цар Македонії Кассандр, який був одружений на Фессалонике, сестрі Олександра Великого. На честь неї отримав свою назву місто, який об'єднав 26 дрібніших поселень, що існували в той час на берегах затоки.Салоніки багаті пам'ятниками архітектури. Серед них - базиліка Святого Димитрія, де зберігаються мощі покровителя міста Димитрія Солунського; тріумфальна арка імператора Галерія; церкви Святої Софії і Святих апостолів; монастир Латому зі збереженою церквою Святого Давида. Головний символ міста - Біла вежа, побудована на березі затоки в 16 столітті.

14.03 :

ССніданок. Оглядова екскурсія по Салоніках. Переїзд в Софію. Оглядова по місту. Софія - це наймолодша європейська столиця. Знайомитися зі столицею міста ми почнемо з центральної площі, на якій можна побачити невелику церкву, побудовану в VI столітті. На честь неї Софія і отримала свою назву. Поруч з церквою височіє собор Олександра Невського - пам'ять про більш ніж 200 тис. російських солдатів, які склали свої голови в боротьбі з турками за незалежність Болгарії. Ночівля.

15.03 :

Сніданок. Переїзд до Брашова. Екскурсія по замку Бран Магнітом для туристів є Замок Брана, більш відомий як "Палац Дракули",(Граф Дракула – один з найжорстокіших правителів давньої Трансільванії, карав своїх недругів і всіх винних одним улюбленим способом - садив на палю. Розповіді про звірства Влада Цепеш були настільки жахливі, що ім'я графа стало асоціюватися у людей з румунським словом «dracul»).Виїзд на Україну.

16.03 :

Прибуття у Львів.

! ! ! Вартість туру 580 євро !!!

У вартість входить:

• Проїзд траспортом єврокласу по маршруту • Проживання в готелях 3-4 * • Харчування 2-х разове • Екологічний збір на курортах • Екскурсійна програма згідно режиму туру • Супровід гідом-груповодом • Страховий медичний поліс • Інформаційне забезпечення, супровід документів в Посольство Греції

У вартість туру не входить:

• консульський збір 35 Євро • вхідні квитки


 Прага - Париж -Ліссе - Заансе Сханс - Амстердам - Дрезден
Прага - Париж -Ліссе - Заансе Сханс - Амстердам - Дрезден
20__р.

1 день:

Виїзд зі Львова у 23:00 автобусом євро класу в Прагу (900 км.)

2 день:

17:00-18:00 приїзд в Прагу недарма її називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Лише Прага є унікальним місцем зосередження чудових архітектурних пам'ятників, готичних замків і фортечних споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ. Не варто забувати про дивовижні природні ландшафти чеської столиці та її околиць. Це місто, що стало втіленням краси і гармонії, де відпочиває погляд і завмирає душа, де люблять життя, а історія повстає як відкрита книга. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

3 день:

Сніданок. Пішохідна екскурсія: Празький град, Собор святого Віта, Королівський палац, Карлів міст, Золота вуличка, Староміська площа. Вільний час. 20:00 виїзд. Нічний переїзд до Парижу ( 1100 км.)

4 день:

14 год. Приїзд. Париж – є одним з найбільш романтичних і захоплюючих міст в Європі. Адже саме тут розташувались безліч культурних та історичних пам’яток, які вдало вписалися в неповторний природний ландшафт . Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія . Поселення в готель. Ночівля.

5 день:

Сніданок. Вільний час. 21:00 виїзд в Амстердам (550 км.)

6 день:

10:00 Прибуття в Нідерланди - неповторну, дивовижну країну тюльпанів з безкінечними каналами, вітряками та музеями світового значення. Зупинка у м. Ліссе та відвідання парку Кекенхоф – всесвітньо відомий парк квітів, розташований на 32 гектарах землі, знаменитий на всю Голландію своїми квітами і великими тюльпанових полянами. У парку посаджено 4,5 мільйона тюльпанів 100 різних різновидів. Тут три оранжереї : з тюльпанами всіляких сортів і відтінків, золотими нарцисами і пишним бузком в одній, з розкішшю червоних троянд в іншій, і абсолютно неймовірними вишуканими орхідеями в третій. 13:00 переїзд (50 км) в голандське фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс, яке перенесе нас в 17століття. З давніх давен це село славиться виробами з дерева та справжнім голандським сиром, а також матимемо нагоду оглянути старовинні вітряні млини. Приїзд в Амстердам - місто, яке дуже швидко зачаровує своїх відвідувачів. В ночі більше ніж 1200 мостів столиці освітлені маленькими ліхтариками , що надає їм казковий вигляд. Старовинні будівлі, вимощені вулиці, безліч каналів і неперевершені парки надають особливу атмосферу місту. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

7 день:

Сніданок. Екскурсія. Вільний час. 23:00 виїзд на Дрезден. (800 км.)

8 день:

10:00 Приїзд в Дрезден – одне із найгарніших міст Німеччини. В місті знаходиться безліч неперевершених палаців та церков, а також багато всесвітньо відомих музеїв. Пішохідна екскурсія по місту. За бажанням можна відвідати картинну галерею, яка славиться на весь світ. Вільний час. 21:00 виїзд на Львів (850 км.)

9 день:

Прибуття у Львів.
 Познань – Копенгаген – Берген – фьорди – Осло - Стокгольм
Познань – Копенгаген – Берген – фьорди – Осло - Стокгольм

1 день

– вранці виїзд автобусом єврокласу до Польщі. Поселення в транзитний готель на території Польщі. Відьний час. Вечеря. Ночівля.

2 день

– сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Вроцлава (Польща). Оглядова екскурсія містом. Ви матимете змогу ознайомитесь з головними визначними місцями історичної столиці Сілезії: Ратуша, костел Св. Єлизавети, костел Св. Марії Магдалени, Вроцлавський університет, Кафедральний костел Св. Іоанна Хрестителя. Переїзд до Свіноуйсьцє (593 км). Переїзд паромом Свіноуйсьцє – Копенгаген. На паромі працюють магазини, ресторани, розважальні заклади, кінотеатр.

3 день

– сніданок. Прибуття парому до берегів Данії. Екскурсія Копенгагеном з оглядом Ратуші, Мармурової церкви, палацу Амалієнборг, Русалоньки, фонтану Гефіон, парку та палацу Росенборг, найдовшої пішохідної вулиці в Європі Стрегет, тощо. Після екскурсії – вільний час для прогулянки на катері каналами міста* (4 €), відвідування гліптотеки Карлсберга* (7 €), парку атракціонів «Тіволі»* (10 €), оглядових майданчиків міста, кварталу Кристіаніа (невеличка незалежна територія. 300 родин мешкають на території колишніх армійських казарм та не підкоряються законам Королівства Данія. Вони мають власні правила, адміністрацію та прапор, в їхній «країні» дозволений продаж легких наркотиків. Христианіти виглядають надзвичайно оригінально: напевно, така публіка вешталася Європою та Америкою у хіпівські шістдесяті. Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

4 день

– сніданок Виселення з готелю. Вільний час. Можливе відвідування (за додаткову плату) Замку Фредеріксборг* – величний ансамбль в стилі епохи Відродження, що був споруджений королем Христіаном IV на початку 17 ст., сьогодні Музей Національної Історії Данії. Тут зберігаються незвичайні експонати меблів, гобеленів, живопису, фарфору, срібла, орденів та величезна галерея портретів 16 - 19 ст. Можливе відвідування (за додаткову плату) Замку Фреденсборг, збудованого в 1722 р. на честь завершення Великої Північної війни. Сьогодні замок є літньою резиденцією королівської сімї та резиденцією Кронпринца Фредеріка ХI. Фреденсборг розташований на березі мальовничого озера та оточений розкішним садово-парковим ансамблем з численними мармуровими скульптурами та монументами. . Можливе відвідування (за додаткову плату) відомого Кронборгу - замок Гамлета*. Національний символ та гордість датчан, один з найвеличніших прикладів архітектури Ренесансу в Європі. Насолоджуючись чудовими околицями Копенгагену, Ви зрозумієте чому Вільям Шекспір обрав Замок Кронборг місцем дії для своєї відомої трагедії "Гамлет". Переїзд до Норвегії. Поселення в транзитний готель на території Швеції. Ночівля.

5 день

– сніданок Виселення з готелю. Для бажаючих мандрівка на катері по Согнефьорду* - природному заповіднику. Тут є кілька казково гарних водоспадів, деякі з них входять до на території Норвегії. Під час круїзу по Согнефьорду, катер пропливає по - Аурландсфьорду та Наройфьорду. Довжина Наройфьорда 17 км. Цей вузький фьорд оточують гори висотою 1700 м. В найвужчому місці ширина фьорду становить лише 300 м. Наройфьорд занесений в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Поселення в готель. Ночівля.

6 день

– сніданок Виселення з готелю. Переїзд до Бергену. Екскурсія з оглядом кварталу дерев’яної архітектури Брігген (охороняється ЮНЕСКО), відомого рибного ринку, пам’ятника Григу, вежі Розенкрац, Хоконхолла, Бергенхуса. Вільний час. Рекомендуємо підйом на фунікульорі Флайєн (7€) з панорамним майданчиком чи відвідуванням будинку Едварда Грига. Поселення в готель. Ночівля.

7 день

– сніданок Виселення з готелю. Для бажаючих поїздка (за додаткову плату) відомою залізною дорогою Фломсбана* – мальовничий залізничний підйом у світі. Дорога Фломсбана – подорож від фьорду до гірських вершин, біля скель з однієї сторони та бурхливих водоспадів з іншої сторони поїзда. Зупинка біля водоспаду Чусфосен. Назва Флам означає "невеличка рівнина серед крутих гір". Залізна дорога, збудована більше 60 років назад, всесвітньо відома та є найнезвичайнішою у світі ділянкою залізничного сполучення. Дорога пролягає від фьорду в гори на висоту майже 900 м, тобто піднімається на 1 м за кожні 18 м шляху, проходить через тунель посеред гори та представляє пасажирам захоплюючі пейзажі! Поселення в транзитний готель на території Норвегії . Ночівля.

8 день

– сніданок Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Осло: ви побачите Королівський палац та театр, Парламент, Університет, головний променад Карл-Юхан-гатте, набережна Аккербрігге, найбільший в Європі парк скульптур під відкритим небом архітектора Густава Вігеллана. Вільний час. Переїзд до Стокгольма (525 км, Швеція). Поселення в готель в р-ні Стокгольма. Ночівля.

9 день

– сніданок Виселення з готелю. Автобусно-пішохідна екскурсія містом ознайомить вас з сучасним і середньовічним містом (Ратуша (7 €), королівский палац (7 €), Ріксдаг, Гамла Стан, Опера, Лицарський острів). Ви відвідаєте діловий квартал Сіті, прогуляєтесь королівським парком, побачите будинок концертів (тут відбувається нагородження Нобелівськими преміями). Вільний час для відвідування: парка «Скансен» під відкритим небом (8 €), Ратуші – де відбувається бал Нобелівських лауреатів, Національної художньої галереї. За бажанням зможете відвідати найбільший в Європі «музей» – міський метрополітен, що оздоблений скульпторами та художниками Швеції, побачите місто з води під час прогулянки на катері. На королівскій площі щоденно в 12:00 відбувається яскрава зміна караулу. Поселення в готель в р-ні Стокгольма. Ночівля.

10 день

– сніданок Виселення з готелю. Вільний час. Переїзд до порту Нінасхамн (57 км). В 18:00 відправлення парому Нінасхамн – Гданськ.

11 день

– 12:00 прибуття до Гданська. Оглядова пішохідна екскурсія по Гданьску з оглядом костьолу Св. Марії, площі Длуги Тарг, Золотих Воріт, Ратуші, Арсеналу. Вільний час. Екскурсія до замку Мальброк - столицю лицарів тевтонського ордену з 12 до 15 ст.. – найбільший в Європі діючий замок-музей. Тут демонструються колекції військового спорядження, янтарні вироби, меблі та прикраси. Повернення до Гданську. Поселення в готель. Ночівля.

12 день

– сніданок Виселення з готелю. Переїзд до Варшави (375 км). Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

13 день

– сніданок Виселення з готелю. Оглядова екскурсія Варшавою («Старе місто» і «Королівський тракт»): Королівський замок, маєток Радзивилів, фешенебельні магазини та ресторани на вулиці Новий Свят, Королівські Лазенки. Вільний час. Від’їзд до Львова (385 км).

14 день

(27.05.10) – вночі приїзд до Львова.

Вартість туру за умови оплати:

- до 15.04.10 - 620 € - в період з 15.04.10 до 24.03.10 - 650 € - після 24.04.10 - 675 €

! ! ! Вартість туру визначається датою повної оплати, а не датою замовлення !!!

У вартість входить:

• Проїзд автобусом єврокласу по усьому маршруту • Проживання в готелі 2* або 3* туристичного класу (згідно програми) • Харчування (згідно програми) • Медичне страхування • Екскурсії, зазначені в програмі

Додатково оплачуються:

• Оформлення візи 35 € (окрім пенсіонерів, дітей та студентів до 21 року) • Вхідні квитки • Поїздка до замку Фредеріксборг, Фреденсборг, Кронборг (4 день)– 45 €/особа • Розміщення в каютах на паромах зі сніданками: • в 4-х місній каюті 65 €/особа (два пароми) • в 2-х місній каюті 95 €/особа (два пароми)

Орієнтовна вартість деяких вхідних квитків:

• Замок Фредеріксборг (Копенгаген): 8 € / дорослий, 7 € / дорослий/група від 20 осіб, 2 € / діти до 15 р., 7 € / студенти та пенсіонери • Замок Кронборг (Копенгаген): 4 € / особа • мандрівка на катері по Согнефьорду: 50 € / дорослий, 40 € / діти до 12 р., • мандрівка залізною дорогою Фломсбана: 40 € / особа
 Прага - Париж -Ліссе - Заансе Сханс - Амстердам - Дрезден - Велічка
Прага - Париж -Ліссе - Заансе Сханс - Амстердам - Дрезден - Велічка

1 день:

19.03 Виїзд зі Львова автобусом в Прагу.

2 день:

20.03 Приїзд в Прагу. Екскурсійна програма. Градчани (собор Св. Віта, Королівський палац і парк, Президентський палац, «Золота» вуличка), скарбниця Лоретта, Стара Королівська дорога, Карловий міст з місцем для загадування бажань, острів Кампа, Порохова вежа, Староміська площа, Міська ратуша..Поселення в готель. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

3 день:

21.03 Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Нічний переїзд до Парижу.

4 день:

22.03 Приїзд в Париж. Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія. Нас очікують: площа Згоди, витончена Ейфелева вежа, Тріумфальна арка, Єлисейські поля … Гранд Опера - гордість Парижа… Острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра III, площа Конкорд. Вільний час. Прогулянку по таємничій Сені (11 євро). Або самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх. квиток від 10 євро). Вечеря в кафе в центрі міста. Поселення в готель. Ночівля.

5 день:

23.03 Сніданок. Виселення з готелю. Факультативно екскурсія в Королівську резиденцію – Версаль. Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції. «... Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І можливо все, що зробив Людовік, було не даремно, адже інакше б ми не побачили раю на землі .... ». Відвідування музею Фрагонар. Першою законодавецею моди в парфумах стала мадам де Помпадур. А трохи згодом в невеликому будиночку в центрі Парижа був створений музей парфумів - парфумерна фабрика Фрагонар

Вільний час. Факультативно :

• Відвідання Лувру.. Мандрівка в Світ Мистецтва - світ генії, які залишили в дар людству великі шедеври. Тут можна годинами милуватись роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Рафаеля... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська... • Відвідання країни чудес – Діснейленд. • Монмартр • Монпарнас Вечірній виїзд в Нідерланди. Нічний переїзд.

6 день:

24.03 Прибуття в Королівство Нідерланди. Зупинка у м. Ліссе та відвідання парку. Кекенхоф – всесвітньо відомий парк квітів, розташований на 32 гектарах землі, знаменитий на всю Голландію своїми квітами і великими тюльпановими полянами. У парку посаджено 4,5 мільйона тюльпанів 100 різних різновидів. Переїзд в голандське фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс, яке перенесе нас в 17століття. З давніх давен, це село славиться виробами з дерева та справжнім голандським сиром, а також матимемо нагоду оглянути старовинні вітряні млини. Приїзд в Амстердам - місто, яке дуже швидко зачаровує своїх відвідувачів. Пішохідна обзорна екскурсія по Амстердаму: Площа Дам, Королівський палац, вулиця Дамрак, пам’ятник Рембранту, квітковий базар.. Факультативно вечірня екскурсія «Під світлом червоних ліхтарів» (тільки для дорослих) - прогулянка по красивій частині старого міста: колишньому порту. Ми проведемо Вас по найцікавішим і схованим від очей звичайних туристів районі Червоних ліхтарів, розповімо про таємниці життя його мешканців! Ночівля.

7 день:

25.03 Сніданок. Вільний час. Вечірній виїзд на Дрезден.

8 день:

26.03 Приїзд в Дрезден – одне із найгарніших міст Німеччини. В місті знаходиться безліч неперевершених палаців та церков, а також багато всесвітньо відомих музеїв. Пішохідна екскурсія по місту. За бажанням можна відвідати картинну галерею, яка славиться на весь світ, в ній зберігаються роботи Рембрандта, Тиціана, Рафаеля, Рубенса та інших майстрів живопису епохи Відродження .Вільний час. Виїзд до Велічки. Пізнє поселення

9 день:

27.03 Пізній сніданок. Виселення з готелю. Факультативно пропонується поїздка в Закопане. Знайомство з гуральськими традиціями починаємо з часточки культури поляків - Гуральської кухні! "Бундз" – чудовий домашній сир, "осціпек" - солений овечий сир, "москол", свинина, ягнятко, баранина, "квашниця" і, звичайно ж, чай горянина - всесвітньо відомий "гжанець". Виїзд на Україну.

У вартість входить: У вартість не входить:

* транспортне обслуговування; * вхідні квитки; * супровід груповода; * харчування під час нічних переїздів; * проживання згідно програми; * факультативні екскурсії; * харчування згідно програми; * консульський збір; * екскурсійне обслуговування по програмі; * проїзд у громадському транспорті; * візова підтримка; * особисті витрати; * страховий медичний поліс;
 Швейцарія - Іспанія
Швейцарія - Іспанія

1 день

– ввечері виїзд зі Львова автобусом єврокласу до Праги (Чехія). (880 км.)

2 день

– приїзд. Екскурсійна програма. Поселення в готель. вільний час. Вечеря. Ночівля.

3 день

– сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Женеву (1 026 км, Швейцарія). Пізнє поселення в готель. Ночівля.

4 день

– сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Женеви. Женева – протестантський Рим, місто миротворців, годинникарів та банкірів. Автобусно-пішохідна екскурсія: квартал міжнародних організацій, площа Націй, собор Нотр Дам, набережна ”Монт Блан”, мавзолей Герцога Грауншвейгського, острів Ж.-Ж. Русо, національний монумент, Великий театр, музей Рат, памятникі генералу Дюфуру та Анрі Дюна, торговельні квартали Женеви, набережна Женевського озера, звідки відкривається чудовий вид на Женевський Фонтан – Же-До. Вільний час. Нічний переїзд в Люрд (850 км, Франція).

5 день

– приїзд. Екскурсія одним з найпопулярніших місць паломництва у Європі. Багато паломників проходять з молитвою Хресну дорогу. Одних лише хворих, які сподіваються на зцілення, в Люрді буває не менше 70 тисяч в рік. Загалом місто приймає щорічно близько 5 млн. відвідувачів. В 19 ст. Люрд став місцем паломництва (культ «діви Марії») завдяки легенді про «появу Богородиці» (у 1858 р.) Бернадетті Субіру, 14-річній мешканці міста і про чудодійну силу джерела, що розташоване неподалік від міста, де це «диво» сталось. Участь у Богослужінні. Вільний час. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля.

6 день

– сніданок. Виселення з готелю. Участь у Богослужінні. Вільний час. Переїзд до Мадриду. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля

7 день

– Екскурсійна програма Мадрид – Королівський палац, Фонтан ….., Набережна палац правосуддя… Вільний час. Нічний переїзд до Барселони. (650 км.).

8 день

– Екскурсійна програма по Барселоні Саграда Фамілія, Готичний квартал, Кафедральний Собор .Поселення в готель Вільний час. Вечеря. Ночівля.

9 день

– сніданок. Виселення з готелю. Вільний день для відпочинку на морі. Нічний переїзд Ніца (680 км)

10 день

Оглядова екскурсія по Ніці, зупинка в квітковому маркеті. Переїзд до Монако. Екскурсія по Монако - один з світових центрів туризму та найкращий курорт Лазурного берега. Екскурсія містом. У центрі знаходиться знаменита скеля, на вершині якої підноситься Княжий Палац. Саме з цього місця починається історія династії Грімальді. Держава, що не має ніяких природних ресурсів, процвітає за рахунок банківського бізнесу, гральних будинків і доходів від туризму. Монте-Карло - столиця Монако - відомий на весь світ своїми казино. Також, Ви зможете побачити Княжий Палац, Палацовий Майдан, де щодня в 11.55 тут відбувається зміна караулу Палацу, яка виконується карабінерами в повному парадному обмундируванні. Ритуал зміни караулу не мінявся століттями. Також Ви побачите Кафедральний Собор Монако і інші пам’ятки. Вільний час в Монако/Ніца (відстій автобусу). Переїзд в Савону. Поселення в готель. Ночівля.

11 день

– Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Братислави (1100 км, Словаччина ). Пізнє поселення в готель.

12 день

– пізній сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія містом: Братиславський град, Наполеонівський пагорб, звідки відкривається чудова панорама на місто. Переїзд в Татрландію. Відвідування водного комплексу «Татрландія». Тут розваги для усіх: 9 термальних басейнів, t 36-38 градусів, 6 з яких з лікувальною мінеральною водою, 20 водних гірок, водні гойдалки, доріжки для плавання масажні шезлонги, джакузі, водний волейбол, баскетбол, дитячі гірки, SPA-центр, ресторан, 16 саун, термальних купалень. Переїзд до Львова (450 км).

13 день

– приїзд до Львова


uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz