• Греція вже у вересні !!!
СТОЛИЦЯ - Абу-Дабі.
НАСЕЛЕННЯ
Населення Об'єднаних Арабських Еміратів становить приблизно 4,8 млн осіб, з яких етнічні араби складають лише третину, а корінні жителі - 11%. Решта - вихідці з Пакистану, Індії, Бангладеш, Шрі-Ланки, Непалу та інших країн південної Азії і Філіппін іммігрували в ОАЕ в якості тимчасових робітників. 85% проживають в країні не є її громадянами. Іммігранти-араби представлені в основному арабами з інших арабських країн з низьким рівнем життя (Ємен, Оман, Єгипет, Марокко і так далі), а також палестинськими біженцями.
88% населення Еміратів зосереджено в містах. Найбільший і найбільш динамічно розвивається місто - Дубай з населенням більше 2,5 мільйонів чоловік. Інші великі міста - Абу-Дабі (столиця), Шарджа, Ель-Айн і Фуджейра.
ГЕОГРАФІЯ
Територія Об'єднаних Арабських Еміратів знаходиться на північно-східному закінчення Аравійського півострова, на узбережжі Перської затоки. За формою вона нагадує ріг носорога. ОАЕ межують з Саудівською Аравією на півдні і заході, з Оманом - на сході. На півночі, відділений Перською затокою, лежить Іран, а на захід, всього в п'ятдесяти кілометрах - Катар. ОАЕ складаються з семи еміратів: Абу-Дабі, Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа і Умм-ель-Кайвайн. Емірат Абу-Дабі займає 85% площі всіх ОАЕ, а площа найменшого - Аджмана - всього 250 кв.км.
Велику частину території Об'єднаних Арабських Еміратів займає невиразна пустеля, що межує з Руб-ель-Халі - найбільшою пустелею піску в світі, яка знаходиться на південному сході Саудівської Аравії. Прибережні області Об'єднаних Арабських Еміратів покриті шаром солі, в той час як північні і східні регіони країни відрізняються великою кількістю зелені і виразними гірськими пейзажами. За межами гористих областей Фуджейра і Рас-аль-Кхаймах велика частина рослинності Об'єднаних Арабських Еміратів - результат програми уряду з озеленення країни: навіть природні гаї фінікових пальм в оазисі Buraimi на сході країни були сюди завезені з муніципальних парків. Основні представники фауни - аравійський леопард і ібекс (гірський козел). Проте туристи навряд чи побачать когось, крім верблюдів і диких кіз. Під час весняних і осінніх міграцій птахів, що пролітають з Середньої Азії і Східної Африки, можна іноді бачити їх великі скупчення на півночі країни.
КЛІМАТ
Клімат країни дуже жаркий і сухий (тропічний пустельний). Часто бувають піщані бурі. Температура влітку 35-40 градусів за Цельсієм, часто досягає 50, а взимку вдень буває 20-23 градуси. Щорічно в країні з листопада по травень випадає приблизно 100 мм, без нерегулярні.
МОВА
Офіційна мова - арабська. Абсолютна більшість населення чудово говорить і англійською мовою. Також широко вживаються хінді і урду. Більшість власників магазинів, службовці готелів і телефонної мережі говорять по-англійськи, нерідко можна почути і російську мову.
РЕЛІГІЯ
Практично всі громадяни ОАЕ - мусульмани, 85% з яких - сунніти, і 15% - шиїти. За даними міграційних служб Еміратів, приблизно 55% іммігрантів - також мусульмани, 25% - індуїсти, 10% - християни, 5% - буддисти. До інших 5% відносяться меншини сикхів і багаї. Згідно з дослідженням Міністерства планування, всього з 4,5 мільйонів чоловік, які проживають в ОАЕ з урахуванням іноземців, три чверті - мусульмани. Дубай - єдиний емірат, де є сикхський і індуїстський храми. Християнські церкви є в кожному еміраті.
ПОЛІТИЧНИЙ СТАН
Державний устрій Об'єднаних Арабських Еміратів представляє собою унікальне поєднання республіканського і монархічного ладу. ОАЕ є федеративною державою, що складається з семи еміратів - абсолютних монархій. Держава очолюється еміром Абу-Дабі, уряд - еміром Дубая.
ВАЛЮТА
Дірхам - місцева валюта OAЕ. 1 дирхам = 100 філсів. В Еміратах купувати товари можна, користуючись доларами США або дирхамів (AED-Arab Emirates Dirham). Розрахунок у валюті OAЕ не тільки зручніше, але і вигідніше. Купити місцеві гроші можна в будь-якому пункті обміну валюти, однак у центрі міста курс вигідніше, ніж при обміні в готелі. 1 долар США дорівнює 3,66 дирхамів.
ЧАС
+ 1 година.uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz