• Греція вже у вересні !!!
      
Дума про мандри      

        Чому людина подорожує??? Яка сила підіймає іі з домашнього затишку, родинного кола, повсякденних обов'язків та кидає у вир незвіданного, романтичного, нового, цікавого світу.
Є мандрівники які подорожують в силу своіх фахових обовязків. Є мандрівники для яких подорож у незнання-це наука над якою треба працювати потім все життя.
А хто ми-пересічні украінці-котрі обрали собі мандрівку за «хоббі»?. Кожна нова подорож для нас-заряд енергіі, це поповнення незабутніх вражень, це-тепле спілкування, це подача позитиву від одніеі людини-іншій і навпаки, це - нові друзі. це пізнання світу для себе и пізнання себе в цьому світі. Подорож-це погляд на сучасне життя скрізь призму історічніх еволюцій, архтектурних довершення та самобутність колориту різніх краін.
        Ми гордо стоїмо на вершині Говерли, колі льодяні струмені карпатських дощів пронизали нас до нитки .... Серце готове вирватися з грудей від напруження та втоми, але ми посміхаємося, ми обіймаємося, ми радіємо і за себе і за товаришів ... Це наша перемога-особиста і спільна ...
А про що ми думаємо колі переступаємо ворота Старого Міста в Єрусалімі???
І душа і розум наповнюються незвіданою силою, яка змушує все переосмислити пронести через ВІА Долороза людські серця від покаяння ... І на порозі Храму Гробу Господнього крізь сльози, душевного пориву, зрозуміти яка ми маленька пісчинка у цій нестримній пучині історії світу.
А що ми несемо у свідомості  коли прощаємося з величним Колумбом у Барселоні ?????
І який потаємний закуток Нотр дам де Парі огорнув нас Своєю таємничою тягою ....
        То ж ми є люди які люблять і поважають історію та сьогоденність своєі Батьківщини .. Ми є люди-які поглиблюють свій світогляд, поновлюють свої знання, збагачують свій життєвий досвід, поділяють душевні емоціі, вміють прийти на допомог.
Ми бажаємо активного життя, не сидимо на домашньому дивані не чекаємо старості та недугів ... Ми в колі вірних товаришів вояжуємо по теренах Нашої планети. Ми молоді .... Ми енергійні ... Ми сміливі .... Ми веселі ... Ми охочі до пізнання ...

uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz