• Греція вже у вересні !!!
Тижневий екскурсійний тур в Закарпаття
Заїзди: 19.07.11, 02.08.11, 16.08.11, 23.08.11, 30.08.11, 06.09.11

Програма туру


День 1
Приїзд до станції Свалява поїздами: Харків-Ужгород, Одеса-Ужгород, Київ-Ужгород, Львів - Мукачево та інші додаткові поїзди трансфер в готельний комплекс «Полонина Боржава».
Сніданок.
Виїзд групи на екскурсію «По Верховині»: с. Нижні Ворота - Воловецький перевал, де розкривається панорама на полонину Боржаву та Закарпатське містечко – смт. Воловець - с. Пилипець (греко-католицька дерев’яна церква XVIIІ ст.), пішохідна екскурсія вздовж гірської річки до водоспаду Шипіт (2 км., необхідно мати зручне взуття ) - село Сойми (джерело вуглекислої мінеральної води хлоридно-гідрокарбонатно кальцієво-натрієвої ) - смт. Міжгір’я - Перевал Перехрестя (850 м. над рівнем моря, де розкривається панорама на полонину Красна та гору Кам’янка).
В’їзд на територію національного парку «Синевир» - озеро Синевир, яке в народі називають Морським оком. До озера необхідно підніматись пішки (900 м.). Озеро знаходиться на висоті 989 м.
Обід в колибі.
Приїзд в готель, вечеря.
Вільний час.

День 2
Сніданок 9:00
Екскурсія в м. Мукачево та термальні басейни міста Берегово:
Екскурсія по парку сан. «Карпати».(Замок графа Фон Шенборна кінця ХIX ст.).
Заїзд в комплекс відпочинку «Карпатський мисливець», де утримуються звірі карпатського регіону - косулі, кабани. Мукачівський замок «Паланок», древній замок, овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут.
Приїзд в термальний басейн м. Берегово.
Після басейну Обід в ресторані угорської кухні.
Приїзд в готель, вечеря.
Вільний час.

День 3
Сніданок. 9:00
Екскурсія в «Унгвар» - давнє місто. На самому заході України, біля кордону зі Словаччиною розташований Ужгород – місто з цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Відвідування Ужгородського замку, музею під відкритим небом «Закарпатське село», екскурсія по центральній частині старого міста: вул. Корзо, пішохідний міст через річку Уж , «Кафедральний собор», гумористичний ресторан «Деца у Нотаря», де представлений закарпатський гумор.
Вільний час. Обід.
Приїзд в готель, вечеря.
Вільний час.

День 4
Сніданок 9:00
Виїзд групи до села Біласовиця, яке знаходиться біля підніжжя гори Пікуй (1408 м. над рівнем моря), яка є найвищою вершиною Львівської області. Сходження на вершину займає від 2-ох до 3-ох годин. Вийшовши на вершину перед вами розкривається панорама Карпатських гір.
Приїзд в готель.
Вільний час.

День 5
Сніданок 9:00
Виїзд групи на захоплюючу водну подорож по найбільшій ріці Карпат Тисі з досвідченими інструкторами. Це можливість провести захоплюючу подорож та познайомитися з природою Закарпаття. Ви зможете відчути справжню водну мандрівку по Карпатах. Подорож проходить по ріках Тиса, де перед Вами розкриваються карпатські краєвиди. Спуск на катамарані здійснюється в районі міста Хуст. Протяжність спуску 12-17 км., що займає 2-3 години. Якщо Ви сміливі і готові вступити в бій зі стрімкими потоками Карпат, то це саме для Вас!
Приїзд в готель, вечеря.
Вільний час.

День 6
Сніданок
Вільний час.

День 7
Сніданок
Виїзд групи на захоплюючу мандрівку в гори на джипах з досвідченими водіями. На Вас чекають незабутні Карпатські краєвиди, чудовий настрій і можливість відчути себе підкорювачем Карпатських вершин на залізному коні. Тривалість маршруту 5-6 годин.
Святковий обід на одній з вершин Карпат.
Приїзд в готель. Звільнення номерів.
Трансфер на вокзал.

У вартість входить:
 трансфер, 7 сніданків, проживання 7 днів 6 ночей на базі відпочинку «Полонина Боржава» в номерах зі зручностями (туалет, душ, телевізор), вхідні квитки, екскурсії по програмі, страховка, супровід по всьому маршруту. 

У вартість не входить: обіди, вечері, особисті витрати

uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz