• Греція вже у вересні !!!

Біблійні історії, загублені міста, Лоренс Аравійський - з Йорданією пов'язано безліч романтичних історій. Ця країна повинна бути наповнена туристами, але «підривна» репутація Близького Сходу тримає їх на віддалі. Не вірте: Йорданія-мирна країна. Більш того, це одна з найбільш гостинних країн світу, і тут не виникає відчуття того, що світ створений тільки для чоловіків. Де ще ви зможете залишити свої речі на вулиці на цілу годину, будучи впевненими, що коли ви повернетеся, вони ще будуть там же? Де ще незнайомці будуть запрошувати вас в свої будинки, навіть якщо вони не мають свого власного магазину килимів?

Йорданія - не тільки дружня чашка чаю в компанії з місцевими жителями. Цей край - калейдоскоп вражень про Близький Схід, Петра, древнє місто Набатіннов, буває наповнена гучними туристами, що приїжджають на один день, але це не применшує величі її руїн. Безумовно, варто побувати в пустелі Ваді Рум, по якій ходив Лоренс, і яка багатьох мандрівників спонукає із захопленням вдивлятися в далечінь.
Хоча Йорданія досить спокійна країна, але приїжджі повинні триматися подалі від політичних подій, які відбуваються в Йорданії або можуть побічно її зачіпати, і уникати політичних мітингів і демонстрацій де б то не було. Тож поспішайте відвідати це прекрасне місце прямо зараз, а починається поїздка тут!

СТОЛИЦЯ: Амман.

Населення: Населення близько 5 млн. чоловік, головним чином араби (йорданці і палестинці). Крім того, є вірмени і вихідці з Кавказу, що іменуються "черкесами".

ГЕОГРАФІЯ: Держава на Близькому Сході. На півночі межує з Сирією, на сході - з Іраком і Саудівською Аравією, на заході - з Ізраїлем, на півдні - з Саудівською Аравією. Частина південного кордону омивається водами Акабської затоки Червоного моря. Загальна площа - 89,4 тис. кв. км.

КЛІМАТ: Cубтропіческій середземноморський, сухий. У центральних і південних районах переважають пустелі, напівпустелі і гористі місцевості, в яких зустрічаються невеликі оазиси. Середні температури січня від +8 С до +14 С, липня від +24 С до +30 С. Опадів випадає від 100 до 700 мм. на рік.

МОВА: Офіційна мова - арабська.

ВАЛЮТА: Йорданський динар, рівний 100 піастрам або 1000 філсам. В обігу використовуються банкноти номіналом в 1, 5, 10, 20, 50 динарів і монети: 1 динар, 5, 10, 25, 100, а так само 1 / 4 і 1 / 2 динара.

РЕЛІГІЯ: Переважна більшість - мусульмани суннітського толку, є також араби-християни і друзи.

ПОЛІТИЧНИЙ СТАН: Йорданське Хашимітське Королівство. Глава держави - король. Законодавчий орган - двопалатний парламент.uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz