• Греція вже у вересні !!!

Важко пояснити в двох словах, чому багатьох людей тягне відвідати Ізраїль. Причин багато, і неможливо виділити одну, головну. Відпочинок в Ізраїлі - це і середземноморський клімат, і вражає різноманітність ландшафту цієї невеликої країни, і всесвітньо відомі курорти, унікальні за своїм оздоровчим можливостям. Ізраїль - це країна, що дала початок трьом світовим релігіям, країна, де сучасність разюче уживається з постійним відчуттям присутності тисячолітньої Історії - стародавньої, трагічної і великої. Все тут перебуває в гармонійному і парадоксальному єдності: іудейські, мусульманські, християнські святині, древні міста, суперсучасні технології ХIХ століття ... Все уживається, ніщо не заважає один одному.Сплативши тур до Ізраїлю, ви можете відвідати древній Єрусалим з його Стіною Плачу, Мечеттю Омара і храмом Гробу Господнього. Ви можете побувати в Хайфі, де стоїть дивовижний Бахайській храм. Ви можете побувати у Вифлеємі і Назареті, в пустелі Негев і на березі Мертвого моря.До речі, про Мертвому морі. Відпочинок в Ізраїлі важко уявити без візиту до цього унікального природного заповідника. Фантастично висока щільність насиченого розчину мінеральних солей створює ефект невагомості людського тіла. Непередавані відчуття при купанні у водах Мертвого моря поєднуються з величезною користю для здоров'я, яку приносять організму лікувальні грязі і сірководневі джерела цього всесвітньо відомого природного курорту.Але Ізраїль - це не тільки найдавніша історія. Ізраїль - це сучасна країна, де розвинена індустрія туризму здатна запропонувати всім бажаючим тури на будь-який смак. Розкішні пляжі і суворі піски, стародавні камені і сучасна архітектура, східна екзотика і суєта міської повсякденності, висока духовність і світські розваги - все це до послуг своїх клієнтів пропонує туристичний оператор «Рондо». Наші ціни на відпочинок в Ізраїлі цілком розумні. Гарячі тури в Ізраїль в цьому відношенні ще більш привабливі.Ізраїль - країна невелика. Так що будь-які переїзди, будь то автомобіль, автобус або тим більше літак, не заберуть багато часу і не викличуть втоми. Народ Ізраїлю віками славився традиціями гостинності. Прийшла пора і вам відвідати цю чудову, ні на яку іншу не схожу, країну. Ви назавжди залишитеся зачаровані цією давньою і вічно прекрасної землею.

СТОЛИЦЯ - Єрусалим. 

НАСЕЛЕННЯ
Населення Ізраїлю становить 6 990 700 осіб (2005; 3 902 400 осіб в 1983), у тому числі 1 050 000 осіб — палестинських арабів. Цікавим є факт посмертного надання громадянства Ізраїлю 6 млн. євреїв, що загинули під час Голокосту

ГЕОГРАФІЯ
Ізраїль розташований на Близькому Сході та межує на півночі з Ліваном, на сході з Сирією і Йорданією, на півдні з Єгиптом, на сході та південному заході — з палестинськими територіями. Із заходу береги країни омивають води Середземного моря (протяжність берегової лінії — 188 км); на сході частина кордону проходить по Мертвому морі (56 км); на крайньому півдні Ізраїль має вихід до Акабської затоки Червоного моря (10 км).

КЛІМАТ
Клімат відрізняється тривалим теплим і сухим літом ( квітень-жовтень) і м'якою зимою ( листопад-березень). На курорті Ейлат (Червоне море) тепло протягом усього року , і у квітні і у жовтні середня температура близько +26°С. Влітку з Аравійської й Синайської пустель віють спекотливі вітри - хамсин. Сезон дощів триває з листопада по березень, а найбільша кількість опадів випадає в грудні- лютому, температура опускається до +18°С.

МОВА 
Офіційна мова - єврейська та арабська 

РЕЛІГІЯ 
Религия в Польше занимает довольно значимое место в общественной жизни. Самой влиятельной религией в стране является христианство (римский католицизм), приверженцами которого, по разным оценкам являются от 75 до 95 процентов населения.

ПОЛІТИЧНИЙ СТАН
Глава держави — президент. Реально провідну роль відіграє глава уряду. Законодавчий орган — однопалатний парламент (кнесет). Адміністративно-територіальний поділ: 6 округів.

ВАЛЮТА
Новий шекель. 

ЧАС
+ 1 година/+ 2 (літній час).  Груповий тур до Ізраїлю - Теплий листопад

Груповий тур до Ізраїлю - Теплий листопад

Виліт з Києва.

Зустріч в аеропорту і допомога при проходженні паспортного контролю. Трансфер з аеропорту ім. Бен Гуріона в Нетанію. Розміщення в готелі.

Сніданок в готелі.

Відпочинок в Нетанії. Повернення в готель.

Сніданок в готелі.

Екскурсія Тель-Авів/Яффо. Оглядова екскурсія по Тель-Авіву. Історія перших кварталів. Яффо - прогулянка по старому місту. Прадавній порт, камінь Андромеди, місце будівництва Ноїва ковчега, церква Святого Петра. Відвідини музею Оппенгеймера і одній з найбільших в світі бірж діамантів. Повернення в готель.

Сніданок в готелі.

Опція - Екскурсія Галілея християнська(65$). Долина Армагеддон. Назарет: Храм Благовіщення. Село Канна Галілейськая. Река Іордан - місце хрещення. Кинерет, Тверія. Гора Блаженств - місце Нагірної Проповіді. Табха - Храм Множення Хлібів і Риб. Повернення в готель.

Сніданок в готелі.

Екскурсія - Єрусалим Християнський + Віфлєєм. Віфлєєм. Церква Різдва Хрістова. Панорама Єрусалиму древнього і сучасного. Гефсиманський сад Олійної гори. Церква Пристрастей Господніх і Храм першого Пречистого Богородиці. Гора Сион - Світлиця Таємної Вечері. Хресна дорога - п'ять останніх зупинок. Храм Труни Господня. Голгофа - місце поховання Ісуса. Стена Плача. Повернення в готель.

Сніданок в готелі.

Відпочинок в Нетанії. Опція - Екскурсія на Мертве море(80$). Іудейська пустеля. Фабрика-магазин косметики Мертвого моря. Відпочинок і купання в Мертвому морі. Повернення в готель. Сніданок в готелі.

Сніданок в готелі.

Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.

Вартість туру - 1080$

на людину при мешканні в двомісному номері Доплата за одномісне розміщення - 310$

У вартість включено:

• Авіапереліт Київ - Тель-Авів - Київ • Зустріч в аеропорту, допомога в проходженні паспортного контролю • Трансфер з аеропорту в готель і назад • Мешкання 7 ночей в отеле"Марго" 3* в Нетанії • Живлення - сніданок + вечеря • 2 Екскурсії - "Єрусалим Християнський + Віфлєєм", "Тель-Авів\Яффо"

У вартість не включено:

• Групова віза • Страховка. Тури в Ізраїль

Тури в Ізраїль (kомісія 10%)

Назва Дата прибуття Кількість д / н Міста проживання Екскурсії
Земля Обітована будь-який день 11/10 Натанья, Ейлат, Тель-Авів Північ, Єрусалим, Тель-Авів
Каскад Економ крім п'ятниці та четверга 8 / 7 в Натанії або в Тель-Авіві або в Єрусалимі Тель-Авів/Яффо, Єрусалим, Галілея
Weekend в Ізраїлі четвер 4 / 3 Натанья Тель-Авів/Яффо, Єрусалим
Weekend в Ізраїлі четвер 4 / 3 Єрусалим Єрусалим, Мертве море
Weekend в Ізраїл четвер 4 / 3 Тель-Авів Єрусалим, Тель-Авів
Весь Ізраїль за 9 днів неділя, п'ятниця 9 / 8 Натанья, Мертве море, Ейлат, Тель-Авів, Єрусалим
Живе Мертве море крім понеділка та четверга 11/10 або 15/14 Тель-Авів, Мертве море Єрусалим або північ, Тель-Авів
Земля Обітована середа, п'ятниця, неділя 11/10 Натанья, Ейлат, Тель-Авів Північ, Єрусалим, Тель-Авів
Ізраїль-країна контрастів крім понеділка та четверга 8 / 7 Натанья Північ, Єрусалим, Тель-Авів, Мертве море
Історія і Сучасність крім неділі та середовища 8 / 7 Тель-Авів, Єрусалим Північ, Єрусалим, Тель-Авів
Від Середземного до Червоного понеділок, середа, п'ятниця 15/14 Натанья, Ейлат Північ, Єрусалим, Тель-Авів
Подорож по морях понеділок, середа, п'ятниця 15/14 Тель-Авів, Ейлат Північ, Єрусалим, Тель-Авів
Подорож по морях неділя, середа, п'ятниця 11/10 Тель-Авів, Ейлат Тель-Авів, Ейлат
Від Середземного до Червоного моря неділя, середа, п'ятниця 8 / 7 або 11/10 Натанья, Ейлат Північ, Єрусалим, Тель-Авів
Колиска 3-х релігій Будь-який день тижня 8 / 7 Єрусалим Єрусалим, Мертве Море
Місто, яке не спить Будь-який день тижня 8 / 7 Тель-Авів Північ, Єрусалим, Тель-Авів
Перлина Середземномор'я Будь-який день тижня 8 / 7 Натанья Північ, Єрусалим, Тель-Авів
 Відпочинок в Ізраїлі та Йорданії

Відпочинок в Ізраїлі та Йорданії (kомісія 10%)

Назва Відпочинок

в Ізраїлі та Йорданії

Израиль и Иордания

за 11 дней

Израиль и Иордания

за 9 дней

Дата

прибуття

неділя середа, п'ятниця, неділя середа, п'ятниця, неділя
Кількість

д / н

8 / 7 11/10 9/8
Міста

проживання

Тель-Авів, Амман Тель-Авив, Мертвом море,

Аммане, Эйлате

Тель-Авиве,

Мертвом море, АмманеuTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz