• Греція вже у вересні !!!

Гірськолижний тур в Закарпаття

Дати заїздів: 08.12.11, 15.12.11, 22.12.11, 05.01.12, 12.01.12, 19,01.12, 26.01.12, 02.02.12, 09.02.12, 16.02.12, 23.02.12, 01.03.12, 08.03.12

Якщо Ви не бачили засніжених Карпатських вершин тоді це саме для Вас. На Вас чекають незабутні чотири дні в зимових Карпатах. За вихідні Ви будите мати можливість відвідати одні з найкращих курортів Закарпатської і Львівської області. Ми запропонуємо Вам чудовий відпочинок у самому серці Карпат, а термальні басейни в Берегово наповнять Вас своєю силою і енергією. На Вас чекає справжня закарпатська гостинність. Проживання в комфортабельних номерах зі всіма зручностями готельного комплексу «Мелісса» до ваших послуг ресторан з закарпатською та європейською кухнею, російська баня, басейн, тренажерний зал, більярд.


Програма туру


День 1
Приїзд до станції Свалява поїздами: Харків-Ужгород, Одеса-Ужгород, Київ-Ужгород, Львів - Мукачево та інші додаткові поїзди.
Трансфер в готельний комплекс «Мелісса», сніданок.
Виїзд групи на один з найкращих гірськолижних курортів Закарпаття «Ізки», який знаходиться в живописній гірській місцевості селі Ізки Міжгірського району біля підніжжя гори Магура, де перед Ви попадаєте в обійми одного з найвищих Карпатських хребтів Полонини Боржави. Саме тоді Ви відчуєте справжню красу Карпатських гір.
До Ваших послуг два підйомника бугельний та крісельний на двох чоловік довжиною 950 м., колиба, медпункт, прокат гірськолижного спорядження.
Приїзд в готель. Вільний час.

День 2
Сніданок.
Виїзд групи на гірськолижний курорт №1 в Закарпатській області Красія.

Гора Красія була належним чином оцінена любителями гірських лиж ще в 80-х роках минулого століття. Тоді, зусиллями ентузіастів від спортивних клубів, за кошти різних державних організацій тут було побудовано крісельну дорогу і буксирувальний витяг. Через 20 років, на території гори реалізовано масштабний інвестиційний проект, який значно поліпшив інфраструктуру лижного курорту, дав можливість більш ефективно використовувати природні особливості територій.
Приїзд в готель.
Відвідування плавального басейну в санаторії «Квітка Полонини».
Вільний час.

День 3
Сніданок.
Виїзд групи на один з найсучасніших гірськолижних комплексів Львівської області «Плай».

До Ваших послуг два чотирьох крісельний підйомник довжиною 900 м. На цьому курорті створено всі умови для зимового відпочинку. Виїхавши на гору перед Вами розкриють свої обійми Карпатські Бескиди, гарно підготовлені траси де будь-який лижник від професіонала до початківця найде свою.
Приїзд в готель. Вільний час.

День 4
Сніданок.
Екскурсія в м. Мукачево та термальні басейни міста Берегово.
Заїзд в урочище «Берегвар» де зараз знаходиться санаторій «Карпати». Екскурсія по парку сан. «Карпати». (Замок графа Фон Шенборна кінця ХIX ст.).
Приїзд в Мукачівський замок «Паланок».

Древній замок, овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині.
Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут.
Приїзд в термальний басейн м. Берегово.
Після басейну Обід в ресторані угорської кухні.
Приїзд в готель. Звільнення номерів. Трансфер на вокзал.

У вартість входить:
проживання в готелі 3 ночі
4 сніданки
трансфер
транспортно-екскурсійне обслуговування по всьому маршруту
вхідні квитки в замки, басейни

У вартість не входить:
проїзд до станції Свалява
прокат лиж
проїзд на підйомниках
обіди та вечері

Прокат лиж: 70-100 грн. день
Проїзд на підйомниках: близько 70-100 грн за день
Обіди: 50 грн.
Вечері: 40 грн.

Безкоштовний хостинг uCoz