• Греція вже у вересні !!!


СТОЛИЦЯ - Київ.
НАСЕЛЕННЯ
Чисельність населення України на 1 травня 2011 р. склала 45 млн 706 тыс.126 чоловік.
ГЕОГРАФІЯ
Україна розташована у центрі Східної Європи. Вона має спільні сухопутні державні кордони з Білоруссю на півночі, з Польщею на заході, зі Словаччиною, Угорщиною, Румунією і Молдовою на південному заході та з Росією на сході. Південь України омивається Чорним та Азовським морями. Морські кордони вона має з Румунією та Росією.
Площа України складає 603 700 км². За цим показником вона посідає друге місце серед країн Європи після Росії. Територія України витягнута з заходу на схід на 1316 км і з півночі на південь на 893 км, лежить приблизно між 52°20′ та 44°23′ північної широти і 22°5′ і 41°15′ східної довготи.
КЛІМАТ
Однією з основних характеристик термічного режиму є середня місячна температура повітря, її характеризують повільні зміни влітку і взимку та різкі коливання восени й весною. Найнижчі середні температури випадають на січень — лютий: -7, -8 °С на північному сході республіки і в гірських районах, у степовому Криму підвищується до 0°С, а на Південному березі Криму до +3, +4°С. У березні вже спостерігається зростання температур повітря. Найвищі середньодобові його температури зафіксовано в липні; +20, +25°С, а середні місячні температури становлять +17, +19°С на півночі й північному заході та +22, +30 °С на півдні України.
МОВА
Українська.
РЕЛІГІЯ
Загалом серед українців є вірні практично всіх основних релігій у світі, значна частина населення байдужа до релігії, поширений атеїзм. Основна частина віруючих християни, серед яких більшість належить до православних церков. Католицизм представлений греко-католицькою та римо-католицькою церквами, існує велике число протестанських громад. Серед нехристияських релігій найпоширеніші іслам та іудаїзм.
ПОЛІТИЧНИЙ СТАН
Станом на 2011 рік Україна є унітарною демократичною президентсько-парламентською республікою і має багатопартійну політичну систему.
ВАЛЮТА
Гривня
Часовий пояс
EET (UTC+2)/ - літній час EEST (UTC+3)



 Міжнародний гуцульський фестиваль

XIX Міжнародний гуцульський фестиваль

27–29 серпня Фестиваль буде проведений у Косові, Кутах, Яблунові і Рожнові 27-29 серпня 2010 року. Цей фестиваль має велике значення для Косівщини не лише в культурно-мистецькому житті, але й соціально-економічному. Бо є можливість залучити кошти з обласного, а, можливо, й з державного, бюджетів для поліпшення стану доріг, об’єктів соціально-культурної сфери та для благоустрою населених пунктів. Новинкою в проведенні фестивалю буде те, що в ньому братимуть участь кращі молодіжні та дитячі фольклорні колективи. Цю пропозицію подав заступник голови РДА Микола Васкул.

ПРОГРАММА

XIX Міжнародного Гуцульського фестивалю 27-29 серпня 2010 року

8.00 -10.00 Заїзд учасників конференції

10.00-11.00 Відкриття та освячення погруддя Т.Г.Шевченка

11.30-14.00 Відкриття конференції "Гуцульський феномен: мистецтво життя і творчості"

28 серпня 2010 року 28 августа 2010

10.00-11.00 Заїзд учасників фестивалю, реєстрація в Косівському районному Будинку культури

10.00-11.00 Заезд участников фестиваля, регистрация в Косовском районном Доме культуры

10.00-10.30 Збір учасників на Майдані Незалежності

10.30-11.30 Фестивальний хід

11.30-12.30 Урочиста церемонія відкриття XIX Міжнародного Гуцульського фестивалю

12.30-19.00 Конкурсні мистецькі програми художніх колективів учасників фестивалю

19.00-23.00 Творчі зустрічі учасників фестивалю у селах Косівщини

19.00-21.00 Концертна програма фольк-рок групи "Гуцули" на центральній площі міста

21.00-23.00 Масове гуляння

29 серпня 2010 року 29 августа 2010

10.00-13.00 Прес-конференція членів оргкомітету, журі, гостей фестивалю, відвідування визначних місць Косівщини його учасниками і гостями, спортивно-розважальні програми программы

14.00-16.00 Урочисте закриття XIX Міжнародного Гуцульського фестивалю. Нагородження переможців, передача естафети. Гала-концерт кращих колективів-учасників фестивалю

20.00-23.00 Від'їзд учасників та гостей фестивалю.

Місце проведення фестивальних заходів

1. Майдан Незалежності (головна сцена):

- конкурси фольклорних колективів; - конкурси народних танців; - виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

2. Літня естрадна площадка:

- конкурси оркестрів народних інструментів, троїстих музик та солістів-інструменталістів.

3. Районний Будинок культури м. Косова:

- конкурси хорових та вокальних колективів, солістів-вокалістів

4. Будинок культури села Рожнів:

- відеоконкурс, фотоконкурс, естрадний жанр - (конкурс виконавців популярної естрадної пісні).

5. Будинок культури Яблунів:

- конкурси театрального жанру, художнього поетичного слова, автентично-фольклорних розмовників, гумору і сатири.

Музей Довбуша

Дом-музей, в котором находится частная коллекция Михаила Юсипчука-Дидышина. Собраны предметы быта, оружие времен опрышковского движения и редкостные вещи: бартки, топорки, кептари, чересы и др. В музее есть также необычные скульптуры из дерева и камня. По рассказам, около дома, в котором находится музей, более трех столетий тому назад был смертельно ранен Олекса Довбуш. Время работы: В музей можно попасть во время светового дня, предварительно договорившись по телефону.

Контакты:

Ивано-Франковская обл. Косовский район с. Космач ул. О. Довбуша, 17 Тел.: +38 (03478) 5-76-17 +38 (03478) 5-76-17
 Гуцульщина кличе

Львів-Косів-Старі Кути- Космач-Шешори

1 день

8:00 Посадка в автобус. Виїзд в Косів.

Перші письмові відомості про Косів знаходимо в грамоті литовського князя Свидригайла від 1424 року. Спочатку це місце мало назву Риків, потім -- Косів. Селяни Косівщини брали активну участь в опришківському русі XVII-XVIII ст. У с.Космач діяв загін О.Довбуша. Славний ватажок трагічно тут і загинув у 1745 році. Околиці Косова багаті буковими та сосновими лісами і пасовищами -- полонинами. Землеробство, скотарство, полювання поєднувалося з домашніми промислами, які пізніше зросли до рівня ремесла. В 20-30-х роках Косів стає центром Гуцульського прикладного мистецтва. У творах косівських різьбярів дістали дальший розвиток художні традиції майстрів Яворова, Річки, Брусторова. Твори косівського різьбяра і мосяжника В.Девдюка експонувались на виставках у Львові, Кракові, Відні, де відзначались нагородами. З майстерні Девдюка вийшло немало талановитих різьбярів, серед них В.Кабин, П.Баранюк, М.Тимків, син Девдюка Микола. Приїзд в Косів. Оглядова екскурсія, відвідини Смоднянського ринку та музею народного мистецтва та етнографії. Екскурсія на Шешорські водоспади. Одним з найвідоміших і мабуть найчастіше відвідуваних є гуцульські Сріблясті водоспади в селі Шешори Косівського району. Поетична назва - Сріблясті водоспади, мабуть пов'язана з тим, що на сонці водяні водоспадові бризки виблискують на кшталт сріблястих монет. Дуже гарне місце для відпочинку. Прозора чиста вода, плескіт водоспадів, мальовничі краєвиди – залишать незабутні приємні спогади про ваш відпочинок. Поселення в готель. Вечеря.

2 день

Сніданок. Виїзд в село Космач Космач називають столицею Гуцульщини, серцем Гуцульщини або українським Барбізоном, бо впродовж століть з'їжджаються сюди з усіх усюдів митці, щоб змалювати неповторну красу природи, народні звичаї, самобутнє мистецтво Космача. Це мальовниче гуцульське село, у всі часи вабив і вабив до себе видатних українських діячів історії та культури. Космач - велетенське гуцульське село в Карпатах. В ньому у всі часи розквітали такі народні ремесла, як писанкарство, кушнірство, мосяжництво, ткацтво, вишивка, різьбярство, бондарство, ліщиноплетіння, виготовлення музичних інструментів - одним словом, усі види народної творчості, окрім кераміки. Зустріч та та майстер класи (по бажанню) від заслужених народних майстрів Косівщни. Ознайомлення з історичним спадком Косівщини та відвідання музею Олекси Довбуша Повернення додому.

Вартість 640 грн.

У вартість входить:

• Проїзд в 2 сторони; • проживання в готелі (номера напів-люкс); • харчування (вечеря+сніданок); • екскурсії по програмі; • супровід екскурсовода; • вхідні квитки; • медичний страховий поліс.
 Закарпатський вікенд

Закарпатський вікенд

08:00 Виїзд зі Львова

Раній обід.

Долина нарцисів. Маленькі білі зірочки, п’янкий аромат яких може навіть приспати людину назавжди, зустрічаються нині хіба що на альпійських луках, а в долину тихоплинної річки Хустець потрапили, втікаючи від льодовика багато тисяч років тому.„Долина нарцисiв” - унiкальний ботанiчний об’єкт, в якому охороняється найбiльший в Середнiй Європi осередок нарцису вузьколистого (Narcissus angustifolius). Цей середньоевропейський високогiрний вид поширений в Альпах, на Балканах i в Карпатах на висотах 1100-2060 м. Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Селиський сир –біологічно чистий продукт. Закарпатська Іза: Зоопарк — із лози! І не дивно, адже ізянські народні майстри плетуть з лози справжні шедеври! Чого тут тільки не побачиш: свині, лебеді, жаби, качки, слони, гуси у формі вазонів, кошиків, глечиків. Крім того, тут можна придбати меблі з лози — стіл, крісла, кушетки, а також різні прикраси. Чого тільки варта величезна лозяна бабка!

18:00 переїзд до готелю «Карпатський мисливець»

20:30 вечеря

Другий день

8:30 Сніданок.

9:00 Виїзд з готелю. Переїзд до Мукачево.

У південно-західній частині Мукачева стоїть овіяний легендами і бойовою славою Мукачівський замок, один із найцінніших Історичних і воєнно-архітектурних пам'яток Закарпаття ХІУ-ХУІІ століть. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв.м. Точної дати заснування замку немає, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується. Прибуття в Ужгород на фестиваль вина та сиру «Сонячний напій 2011». У центрі Ужгорода закарпатські винороби та пасічники представлять продукцію своїх приватних господарств. Учасниками фестивалю зазвичай бувають і знамениті закарпатські сироварні.

16:00 виїзд на Львів.

У вартість входить:

• транспортне обслуговування; • супровід гідом-груповодом; • екскурсійне обслуговування на Селиській Сироварні; • дегустація сирів; • вхідні квитки та екскурсійне обслуговування згідно програми; • проживання в готелі туристичного класу (вигоди в номерах); • сніданок; • вечеря; • медичне страхування

У вартість не входить:

• обіди; • послуги дегустаційного залу «Шардоне» • особисті витрати.
 Замок любарта

Легенди замку Любарта.

08.00 – Виїзд зі Львова.

11.00 Прибуття в Луцьк.

У Луцька немає гордовитої надмірності Львова, столичної пихи Києва чи гамору Хмельницького базару. Луцьк взагалі невелике місто. Трохи більше за 200 000 жителів. Тут тихо, чисто, спокійно. Така ж і мова лучан — неспішна волинянська. Тут навіть бунтівливі підлітки у своїх графіті зображають види рідного міста: отже, люблять його, пишаються. І є чим.

11.00 Луцький Замок (Замок Любарта)

Цей замок є одним з найбільших і найдавніших в Україні. Оборонна споруда, символ міста. Побудований в основному останнім великим князем Галицько-Волинської Русі Дмитром - Любартом у 1340–1385 роках, він, разом з примикаючим Окольним замком, служив столичною резиденцією уряду і глави держави. Саме роль останньої столиці Галицько-Волинської держави, cпадкоємиці Київської Русі, робить цей замок відмінним від усіх замків України. У свій час він також вважався фортифікаційною пам’яткою старовини Литви, Польщі і Росії.

13.00 Кафедральний собор Св. Апостолів Петра і Павла, 1639 р., архітектор Джакомо Бріано.

Спочатку храм будувався як єзуїтський монастирський костел. Після пожежі кафедрального костелу Святої Трійці у 1781 р. сюди переноситься кафедра католицького єпископа. Нині - діючий кафедральний собор римо-католицької церкви. Підземелля монастиря єзуїтів, XVI-XVIII ст. Дослідження з 1970 р. Ходять легенди, що існували підземні лабіринти, що з'єднували Луцьк з навколишніми селами. Не вірите в легенди - тоді просто замовте екскурсію по цим місцям, бо вони все ж є! Знаходяться ці ходи приблизно під Кафедральним собором і були вириті десь в XIV-XVIII сторіччях.

14.30 ОБІД (за власний кошт).

15.15 Переїзд в с. Зимна.

17.00 Зимненьский святогорський монастир належить до найдавніших на Україні.

За легендою, його заснував князь Володимир, який недалеко від міста Володимира в селі Зимне, звів в 1001 році князівську резиденцію з храмами: на горі – в ім‘я Успіня Богоматері, а біля підніжжя гори – на честь Трійці.

18.00 Виїзд на Львів.

Вартість туру 240 грн.

У вартість входить:

• транспортне обслуговування; • медичне страхування. ; • вхідні квитки в музеї та замки; • екскурсійне обслуговування по програмі ; • супровід гідом-груповодом.

У вартість не входить:

• обіди;
 Карпатська прогулянка

Карпатська прогулянка

1 день 8:00 – Виїзд зі Львова.

Переїзд славними історичними місцями Галичини. Екскурсія по стародавньому місту Рогатин (Батьківщина легендарної Роксолани, дружини султана Сулеймана Пишного. Переїзд в м. Галич (У Галичі складався Галицько-волинський літопис. Створений один з якнайдавніших пам'ятників староукраїнської писемності Київської Русі — Галицьке Євангеліє.

14:00

– Приїзд в Яремче. Поселення .

15:00

– Обід.

16:00

– Пішохідна екскурсія на водоспад «Пробій» та прогулянка ринком народних промислів, покупки.

19:30

– Вечеря.

2 день

9:00

– Сніданок.

10:00

– Виїзд в Маняву

12:00

- Екскурсія по діючому чоловічому монастирі – пам’ятка архітектіри XVII ст... Ви побачите: в’їзну вежу – дзвіницю, ворота, кам’яні та дерев’яні келії. Тут поховані гетьман І. Виговський з дружиною молдавський господар В. Туркул.

13:30

– Обід у трапезній монастиря.

15:00

– Виїзд до Львова.

20:00

– Орієнтовне прибуття до Львова.

Вартість туру: 490 грн.

У вартість входить:

• транспортне обслуговування; • обслуговування гідом, екскурсоводом; • екскурсійна програма; • Проживання - (1ніч) – номера євро класу з вигодами на поверсі; • харчування (обід-вечеря-сніданок-обід) – домашня кухня; • вхідні квитки в музеї.

У вартість не включено:

• пересування на міському транспорті; • факультативні екскурсії; • особисті витрати.
 Карпати

Карпатська прогулянка!

Львів-Галич-Надвірна-Манява-Яремча-Говерла-Буковель-Львів

1 день

8:00

– Виїзд зі Львова. Переїзд славними історичними місцями Галичини. Відвідання стародавнього міста Рогатин (Батьківщина легендарної Роксолани, дружини султана Сулеймана Пишного. Переїзд в м. Галич (У Галичі складався Галицько-Волинський літопис. Створений один з якнайдавніших пам'ятників староукраїнської писемності Київської Русі — Галицьке Євангеліє.

14:00

– Приїзд в Маняву. Відвідання Манявського монастиря. Діючий чоловічий монастир – пам’ятка архітектури XVII ст... Ви побачите: в’їзну вежу – дзвіницю, ворота, кам’яні та дерев’яні келії. Тут поховані гетьман І. Виговський з дружиною молдавський господар В. Туркул. Обід у трапезній монастиря.

16:00

– Пішохідна прогулянка на водоспад «Маняви».

18.30

– приїзд в Яремче. Один з найбільш відомих кліматичних курортів Карпат, найпрекрасніший куточок наших гір. Розташований в живописній долині річки Лозина, місто зачаровує своєю красою. Яремче славиться своїми пам'ятниками архітектури (ХVII ст.), і справляє незабутнє враження на кожного туриста, який хоч раз відвідав цей край.

19:30

– Вечеря.

20.00

– прогулянку до водоспаду Пробій. Один з найбільш мальовничих водоспадів на р. Прут, знаходиться в самому центрі Яремча. Вода перекочується по каменях на невеликій висоті (8 м). Над водоспадом перекинутий пішохідний місток. Поруч знаходиться найпопулярніший в Карпатах і досить дорогий сувенірний ринок.

2 день

6.00

– виїзд на Говерлу.

7.30

– сходження на Говерлу. Говерла є одним із символів України. Краєвиди з Говерли, зважаючи на її домінуюче розташування та висоту, за своєю протяжністю не мають аналогів в Українських Карпатах. Комбінація зелених і синіх відтінків віддалених карпатських хребтів залишає в пам'яті людей, що побували на Говерлі, незабутнє враження. Звідси добре видно безліч гірських селищ, струмочків, озер, а також стежок, віялом сповзаючих з гір, що губляться в лісистих схилах. Відвідання туристичного комплексу Буковель. Гірськолижний курорт Буковель знаходиться в підніжжі однойменної гори, в с.Поляниця Яремчанського району, на висоті 900 метрів над рівнем моря, за 30км від м. Ячемче, і 110км від Івано-Франківська, найвища точка г. Довга близько 1400м. 14 підйомників, 50км. трас, снігові пушки, освітлення 2-х схилів. Виїзд до Львова. Вартість туру: 540 грн.

У вартість входить:

• транспортне обслуговування; • екскурсійна програма в монастирі; • Проживання - (1ніч) – номера євро класу з вигодами на поверсі; • харчування (обід, вечеря); • медичний страховий поліс; • в’їздні проплати в об’єкти огляду; • екологічний збір.

У вартість не включено:

• факультативні екскурсії; • вхідні квитки.
 Львів – Чортків - Кам’янець-Подільський- Хотин - с.Кривче – Львів

Шановні туристи!

Ви вирушаєте в екскурсійний тур Львів – Чортків - Кам’янець-Подільський- Хотин - с.Кривче – Львів.

Тур розпочинається

21.06.2008 – 07:45 здійснюватиметься посадка

вул. Січових Стрільців, 9, ЛОУ Ощадбанк

8:00

- виїзд

14:00

- (орієнтовно) – прибуття в Кам’янець-Подільський, поселення, обід.

15:30

– Екскурсійна програма. Вільний час. Нічліг

22.06.2008 – 8:00 - Сніданок.

9:00

- Виїзд до Хотина.

10:30

- Екскурсійна програма.

14:00

- Переїзд до с.Кривче

14:30

- Оглядово-спелеологічна екскурсія в Кришталеву печеру.

17:00

- Виїзд до Львова.

У вартість включено:

• транспортне обслуговування; • обслуговування гідом, екскурсоводом; • екскурсійна програма; • Проживання - (1ніч) – номера з вигодами на поверсі; • 1 -обід; • 1-сніданок; • вхідні квитки в музеї.

У вартість не включено:

• пересування на міському транспорті; • факультативні екскурсії; • супровід провідника-спелеолога; • особисті витрати.
 Мандрівка на Страдецьку Гору

Мандрівка на Страдецьку Гору.

1.Виїзд зі Львова -9.30

Печерний монастир ХI–ХIII ст., єдиний такого типу на Західній Україні. Городище у Страдчу було свідком боротьби галицьких і чернігівських князів, що відображено в переказах і легендах. Папа Пій XI надав для села повний відпуст на кожен день у році і встановив Хресну дорогу з Єрусалимськими відпустами. На цвинтарі поховані блаженні о. М.Конрад та дяк В.Прийма. В церкві зберігаються ікона Успіння Пресвятої Богородиці, копія ікони Богородиці Страдецької та образи пензля А.Манастирського і майстрів школи О.Новаківського. Впродовж останнього століття Страдецька гора вславилась багатьма ласками і зціленнями Дві ікони Богородиці, які правдоподібно є чудотворними. Могили блаженних о. М.Конрада (з Тернопільщини) та дяка В.Прийми (покровителя мирян). Хресна Дорога (за значенням прирівняна до Єрусалимської; єдина така в Україні) встановлена грамотою папи Пія XI у 1936 р. Повний відпуст на будь-який день року (усі 365 днів в році мають відпуст; в Україні це єдина така місцевість) наданий папою Пієм XI у 1936 р.

2.Екскурсія по регіональному заповіднику «Львівське Розточчя»

Мальовниче селище на березі великого ставу віддавна називалося "Галицькою Лозанною". Завдяки чудовій природі Яворівського національного природного парку це місце було і залишається одним з улюблених місць відпочинку людей. Окрім чудових краєвидів в селищі можна оглянути бароковий костел Пресвятої Трійці з дзвіницею (1663р.) та музей природи в Природному заповіднику "Розточчя".

3. Відпочинок. Виїзд до Львова.

Вартість: 130 грн.

 Мандрівка українськими горганами

МАНДРІВКА УКРАЇНСЬКИМИ ГОРГАНАМИ

8:00 – Виїзд зі Львова.

Приїзд до Гошівського монастиря (одним з наймасовіших і найулюбленіших місць паломництва у Карпатському регіоні України є Гошівський монастир чину святого Василія Великого, який розмістився на мальовничій Ясній горі, поблизу села Гошів Долинського району Івано-Франківської області. Майже 5-столітня історія монастиря була дуже складною. Існують різні версії щодо виникнення обителі. У XV столітті чернече життя заснувалося в урочищі Чорний Ділок). Оглядова екскурсія по стародавньому монастирському скиті. Виїзд в урочище Бубнище, в карпатському краї знаходятся чимало скель чи окремих каменів, в народі названих Довбушевими, але Бубнищанські вражають своєю величчю ,красою та найбільш овіяні легендами. Прогулянка по скелях Довбуша. Переїзд в с. Дубина, с. Кам`янка. Ознайомлення з витворами природи – водопад Кам`янка та Мертве озеро. Маршрут продовжується уздовж р. Кам’янка в напрямку мальовничого водоспаду. Вище по руслу є ще декілька водоспадів, але цей — найкрасивіший. Це улюблене місце відпочинку екотуристів. Тут вода широкою завісою спадає з шестиметрової висоти. Величезні брили пісковику, що в хаотичному безладді нагромадились у руслі, «дикі» прямовисні скелі на лівобережжі, за які чіпляються корінням ялиці та смереки, справляють незабутнє враження. У сонячні дні над водоспадом грає веселка. Вище водоспаду долина річки розширюється. Тут влаштовано місце для відпочинку, можна розпалити багаття, розміститися на нічліг із наметом. У 500 м від згаданого вище водоспаду стежина (вгору по правому схилу) яка веде до мальовничого гірського озера. Розташоване воно серед лісу, має діаметр біля 150 м і відрізняється темною, майже чорною водою. Воно відоме під різними назвами (Мертве, Журавлине, Морське Око). А утворилося воно в тиловій частині зсуву, що перекрив русло невеличкої правої притоки р. Кам’янки. В народі ходять чутки, що це місце ворожбити використовували для збору трав та води для своїх трунків. Відпочинок. Повернення до Львова.

Вартість – 185 грн.

У вартість включено:

• Транспортне обслуговування; • Обслуговування гідом, екскурсоводом; • Екскурсії згідно програми; • Вхідні квитки в заповідну зону.
 Сколівськы Бескиди

Від Тустані до Сколівських Бескидів

08:00 виїзд зі Львова.

Екскурсія по Державному історико-культурному заповіднику «Тустань». Урицькі скелі – пам’ятка природи та археології національного значення, яка не має аналогів у Європі... Починаючи з кінця IX ст. скельні комплекси освоювало плем’я хорватів, яке входило до союзу слов’янських племен. У цей період формувалась та розбудовувалось місто-фортеця Тустань. Тустань стала важливим стратегічним пунктом і входила до єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а згодом і Галицько-Волинського князівства. Відвідання музею «Історії Тустані».

13:00 переїзд до водоспаду Кам'янка.

Водопад Кам'янка - водопад на однойменній річці Кам'янка, який знаходиться в Сколівському районі Львівської області поблизу села Дубина. Сам водопад належить до національного природного парку "Сколівські Бескиди" і є геологічною пам'яткою природи і об'єктом рекреаційного туризму. Сколівські Бескиди... Щось таємниче і водночас ніжне відчувається в цій назві гірського краю, якого Бог обдарував природою надзвичайної краси і благодаті. Вишукана естетична цінність бескидських ландшафтів, етнографічна специфіка бойківського краю, гостинність місцевих жителів забезпечують високий рекреаційний потенціал парку.

16:00 виїзд до Львова.

Вартість туру 230 грн.

У вартість входить:

• Транспортне обслуговування; • Платне паркування транспорту; • Супровід гідом-груповодом; • Екскурсійне обслуговування; • Вхідні квитки; • Медичне страхування.

У вартість не входить:

● Особисті витрати.
 Софіївка

СОФІЇВКА – ВІЧНИЙ ПАМ’ЯТНИК КОХАННЮ

1 день – 14.05.2010

22.00.

- виїзд зі Львова , костел Ельжбети з тильної сторони, синій «Мерседес» 16-80 ВС

Водій пан Володимир – 066 3433434

2 день – 15.05.2010

08.00

- прибуття в Умань

09.00

– зустріч екскурсовода біля центрального входу в «Софіївку» (вул..Садова)

Екскурсовод Аня, тел.. 097 9137417

, віддати конверт «екскурсовод «Софіївка»». Екскурсія в унікальний дендропарк « Софіївка». Потрапивши до музею живої природи під назвою "Софіївка", ви відразу переконуєтесь: тут все нагадує казку. І це справді так, адже в основу композиційного вирішення центральної частини парку покладені сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму, а деякі місця нагадують оселю грецьких богів, героїв, письменників та філософів. Вільний час в парку. Самостійні прогулянки. Можливість проїхатися по підземній річці, покататись на човні або просто пройтися затишними алеями, роздумуючи про вічну красоту та кохання. Вільний час.

Обід (за власний кошт)

Поселення в готель «Умань» вул..Советская 7. Тел.: (04744)5-26-32 адміністратор

Вечеря (за власний рахунок).(адреси на додатковому листі.)

3 день – 16.05.2010

Виселення з готелю.

08.00

- сніданок (за власний рахунок).

08.30

- зустріч екскурсовода біля входу в готель.

Екскурсовод _Сергій Андрійович, тел. 097 5759115

Екскурсійна програма по м. Умань. Оглядини історичних місць Коліївщини (Василіанський монастир , засновано у 1765 р. за сприяння воєводи Київського Францішека Салезія Потоцького; Свято-Миколаївський храм, був побудований впродовж 1809-1812 рр. архітектором Томашем Етлінгером на місці, де колись стояв католицький костьол; могила цадика Нахмана.)

12.00 (орієнтовний) - Виїзд до Львова

Вхідні квитки:

Картина галерея - 3грн.( з чол.) і 10 грн. екскурсовод(з групи) Краєзнавчий музей - 3грн.( з чол.) і 10 грн. екскурсовод(з групи)
 Тернопільщина

Тернопільщина – казкова замкова країна

8:00

– виїзд. Переїзд до Тернополя. Оглядова екскурсія по Тернополю: Тернопільський замок в сучасному вигляді, колись найвеличніша споруда 17 ст., Домініканський костел (17 ст.), Воздвиженська церква на березі чудового озера, церква Різдва (17 ст.).

Переїзд в м. Бережани.

З часів золотоординської навали і до другої світової багато пам‘яток історії та культури тут було знищено, серед них і древня Бережанська ратуша, що вважалася однією з найгарніших в Центральній Європі. Та й неприступний замок 1554 р. стоїть зараз напіврозібраним. Оглядини знаменитого Бережанського замку 1554 р. магнатів Сенявських, костел-усипальниця Різдва Діви Марії (16 ст.), Бернандирський кляштор, синагога (17 ст.), Вірменська церква (16 ст.), історичні місця перебування російського царя Петра 1.

Переїзд в с. Рай.

Ця місцевість дійсно відповідає своїй назві. Навколишня природа зовсім не змінилася з незапам`ятних часів. Прогулянка старовинним ландшафтним парком магнатів Сенявських та ознайомлення з мисливським палацом (16 ст.) та навколишніми рукотворними ставками. Історія свідчить, що тут перебували та відпочивали видатні особи всіх епох.

Повернення до Львова.

Вартість – 140 грн. з особи.

У вартість входить:

• транспортне обслуговування; • супровід гіда-екскурсовода; • екскурсійна програма.
 Яремче

Яремче

Екскурсійна програма!

1 день

8:00 – Виїзд зі Львова.

12:00

– Приїзд в Яремче. Поселення

13:00

– Пішохідна екскурсія на водоспад «Пробій» та прогулянка ринком народних промислів, покупки.

15:00

– Обід.

16:15

– Похід по стежкам славнозвісного ватажка карпатських опришків – Олекси Довбуша.

20:00

– Вечеря.

2 день

9:00

– Сніданок.

10:00

– Виїзд в Маняву

12:00

- Екскурсія по діючому чоловічому монастирі – пам’ятка архітектіри XVII ст... Ви побачите: в’їзну вежу – дзвіницю, ворота, кам’яні та дерев’яні келії. Тут поховані гетьман І. Виговський з дружиною молдавський господар В. Туркул.

13:30

– Обід у трапезній монастиря.

15:00

– Виїзд до Львова.

20:00

– Орієнтовне прибуття до Львова.

Вартість туру: 440 грн.

У вартість включено:

• транспортне обслуговування; • обслуговування гідом, екскурсоводом; • екскурсійна програма; • Проживання - (1ніч) – номера євро класу з вигодами на поверсі; • харчування (обід-вечеря-сніданок-обід) – домашня кухня; • вхідні квитки в музеї.

У вартість не включено:

• пересування на міському транспорті; • факультативні екскурсії; • особисті витрати.


uTemplate
Безкоштовний хостинг uCoz